Rozšířená realita / augmented reality pro statické instalace jsou naší dlouholetou specializací. A to nejen po technické stránce, ale včetně obsahu.

Princip rozšířené reality spočívá v tom, že kamera přenáší na na monitor, nebo projektor, případně LED stěnu obraz v reálném čase. Přes obraz kamery je dosazena animace z počítače. Tímto způsobem vzniká rozšířená realita, která je divácky atraktivní a zábavná.

Pro různé účely se využívají dvě provedení rozšířené reality. V jedné variantě je kamera nasměrována na druhou stranu, než kde je monitor. Tak se vytvoří digitální okno a jakýsi průhled skrz vitrínu. Druhá varianta míří kamerou na stejnou stranu, jako obrazovka monitoru a výsledkem je digitální zrcadlo. Divák se vidí a baví se změnou prostředí, které je součástí.

Rozšířenou realitu je možné využít i pro už pořízený stávající monitor / projekci / LED stěnu. Stačí připojit náš počítač a vhodně nasměrovat kameru.


DigtalReality.cz

Produktem v naší stálé nabídce je Augmented Reality Stage. Jedná se o obrazovku, na které se vidí lidé, jako v zrcadle. Na obrazovce se může člověk dostat do nejrůznějších neuvěřitelných, dobrodružných a hlavně zábavných situací. Přes obraz snímaný v reálném čase je přidána animace. Libovolné množství diváků může do svého telefonu uložit obrázek z obrazovky. Obrázky může ukládat více osob najednou. Počet stažených obrázků není limitován. Více informací naleznete na samostatných stránkách www.digitalreality.cz


Pro konkrétní událost nabízíme přípravu tématických animací

Témata pro inspiraci

Pohádka – trpaslíci / princ / princezna / šašek
Fantasy – drak ohnivý / drak ledový / jednorožec / ork
Jurský svět – T-rex / pterodaktyl / triceratops / velociraptor
UFO – letící UFO / UFO přistane / přijde ufon / ufon se teleportuje
Doprava – policejní automobil / sanitní vůz / autobus / vlak
Pracovní technika – buldozer / velká sklápěcí automobil / jeřáb / bobcat bagřík
Adrenalin – monster truck, čtyřkolka / motocykl enduro, rogalo / paraglide
Vojenská technika – proudové stíhací letadlo / transportér / Humwee / tank
Sport – skokan na lyžích / plavec / hokejista / fotbalista
Pod vodou – žralok / rejnok / hejno rybek / velryba / delfín
ZOO – panda / lev / žirafa / opice


Ukázky rozšířené reality

Digitální okno s rozšířenou realitou o animaci
Digitální zrcadlo s rozšířenou realitou o deformace

Možnosti rozšířené reality

Rozšířená realita / augmented reality je vhodná pro netradiční reklamní sdělení, pro společnou i individuální zábavu na eventech, oslavách, společenských a firemních akcích. Je vhodná pro krátkodobé i stálé instalace. Kameru s počítačem je možné připojit k jakémukoli zobrazovacímu zařízení, kterým může být monitor, projektor, nebo LED stěna.

Umístění indoor a outdoor.